Klubové info

  • user warning: Table 'fitclub_2dp6.page_title' doesn't exist query: SELECT page_title FROM page_title WHERE type = "node" AND id = 30 in /home/fitclub/public_html/web/sites/all/modules/page_title/page_title.module on line 390.
  • user warning: Table 'fitclub_2dp6.nodewords' doesn't exist query: SELECT * FROM nodewords WHERE type = 5 AND id = 30 in /home/fitclub/public_html/web/sites/all/modules/nodewords/nodewords.module on line 926.
  • user warning: Table 'fitclub_2dp6.page_title' doesn't exist query: SELECT page_title FROM page_title WHERE type = "node" AND id = 30 in /home/fitclub/public_html/web/sites/all/modules/page_title/page_title.module on line 390.
  • user warning: Table 'fitclub_2dp6.nodewords' doesn't exist query: SELECT * FROM nodewords WHERE type = 5 AND id = 30 in /home/fitclub/public_html/web/sites/all/modules/nodewords/nodewords.module on line 926.
  • user warning: Table 'fitclub_2dp6.nodewords' doesn't exist query: SELECT * FROM nodewords WHERE type = 8 AND id = 0 in /home/fitclub/public_html/web/sites/all/modules/nodewords/nodewords.module on line 926.
  • user warning: Table 'fitclub_2dp6.page_title' doesn't exist query: SELECT page_title FROM page_title WHERE type = "node" AND id = 2 in /home/fitclub/public_html/web/sites/all/modules/page_title/page_title.module on line 390.
  • user warning: Table 'fitclub_2dp6.nodewords' doesn't exist query: SELECT * FROM nodewords WHERE type = 5 AND id = 2 in /home/fitclub/public_html/web/sites/all/modules/nodewords/nodewords.module on line 926.

Vo fitness centre Fitclub sa snažíme o to, aby ste okrem perfektného vybavenia u nás našli hlavne kvalitné služby, odbornú pomoc a to všetko v exkluzívnom a čistom prostredí. Zameriavame sa na detaily, aby i tí najnáročnejší klienti boli maximálne spokojní. Vybavenie klubu spĺňa tie najnáročnejšie kritéria a najnovšie trendy v oblasti fitness. Posilňovňa je kompletne vybavená strojmi značky Panatta Sport, ktoré patria k absolútnej svetovej špičke.

Fitness

Kardiozóna

Výživové poradenstvo

 

Detský kútik

Bar

Doplnky výživy

V rámci  Fitclubu máte neustále k dispozícii klimatizovanú aerobic sálu, ktorú môžete využívať pri skupinovom cvičení pod vedením odborných inštruktorov.

Sála je vybavená športovou odpruženou podlahou, veľkými zrkadlami pre vlastnú korekciu pohybov a celou radou moderných cvičebných pomôcok, ako sú podložky, činky, gumové pásy k posilňovaniu, fitbally a X-co.

V aerobic sále prebieha behom celého týždňa veľa skupinových cvičení, na ktoré môžete prísť aj bez prihlásenia.

Klubové Karty

Fitness centrum je založené aj na princípe klubového členstva. Program v rámci členstva je vypracovaný tak, že pri zakúpení club karty máte okamžite možnosť využiť rôzne zľavy na vstup k jednotlivým cvičeniam.

Klubovú kartu môžete tiež využiť aj pri platbe v bare, na ktorú sa tiež vzťahujú zľavy. Bližšie informácie Vám radi poskytneme priamo vo Fitclube.

Naše služby

Fit Club ponúka posilňovacie stanovište, strečingovú zónu a cardio stanovište vybavené strojmi značky Panatta Sport. Táto značka patrí k absolútnej špičke v oblasti vybavenia fitness centier.

Cardio stroje majú celú radu tréningových programov pracujúcich s tepovou frekvenciou. Tieto programy tak pomôžu klientom rýchlejšie redukovať nadváhu, zlepšiť kondíciu a celkovo posilňujú telo.

Všetky cardio stroje disponujú vlastným displejom s TV tunerom, kde si môže každý naladiť televízny program, ktorý ho zaujíma, ďalej je možnosť pripojenia iPodu a USB klúča. V rámci tréningu, tak môže sledovať obľúbený program či počúvať hudbu. Priestor fitnessu je vybavený najmodernejšou vzduchotechnikou a v aerobikovej sále je klimatizácia. Tieto miestnosti spĺňajú všetky kritéria svetových špičkových fitness centier.

Zamestnanci fitnessu sú odborne kvalifikovaní tréneri, ktorí Vám poskytnú odborné poradenstvo pri cvičení.

Detský kútik

Do nášho fitness centra si môžu prísť zacvičiť aj rodičia s deťmi, pre ktoré je zariadený detský kútik. Kým rodičia bezstarostne cvičia, ich deti sa môžu zahrať v krásnom detskom kútiku.

Pre lepšiu prehľadnosť a účinnejšie zaradenie jednotlivých cvičení do Vášho individuálneho pohybového programu sú hodiny rozdelené do viacerých skupín:

Kondičné hodiny

Tieto energeticky vysoko účinné cvičenia sú zamerané predovšetkým na aerobickú vytrvalosť, zvýšenie kondície a svalovej sily. V rámci týchto hodín veľmi efektívnym spôsobom formujete celé telo a redukujete hmotnosť.
Zumba, Taebo, Senior Fit

Posilňovacie hodiny

Posilňovacie hodiny sú zamerané prevažne na posilnenie a tvarovanie problematických partií tela. Sú charakteristické využívaním rôzných druhov cvičebných pomôcok (činky, gumové pásy, fitball, x-co atď.) pre efektívne zoštíhlenie postavy a posilnenie celého tela.
x-co, Bodystyling, Fitball

Náprava svalových disbalancií

Tieto cvičenia majú výrazný kompenzačný a zdraviu prospešný efekt. Sú zamerané na posilnenie ochabnutých svalových skupín (fázické svaly) a roztiahnutie neustále sa skracujúceho svalstva (posturálne svaly). Vďaka týmto štýlom cvičenia vyrovnáte negatívne pôsobenie sedavého typu zamestnania na držanie tela, zmiernite či odstránite bolestivosť v chrbtici a naviac vyformujete a zoštíhlite svoju postavu.
Pilates, Orientálne tance

Hodiny pre deti

Náš fitclub ponúka aj cvičebné programy, ktoré sú navrhnuté pre deti od 5 - 12 rokov. Sú prispôsobené tak, aby deti zábavnou a hernou ormou upevňovali svoje zdravie a kondíciu a zároveň, aby v deťoch budovali vnímanie disciplíny a autority.
Zumbatomic, Detský aerobic